ZDRAVOTNÍ MASÁŽ PROSTATY

Masáž prostaty představuje
účinnou prevenci zdravotních problémů

Prostata je přídatná pohlavní žláza, která se nachází na spodní straně močového měchýře u mužů. Jedná se o velmi důležitou žlázu, jejíž stimulace je velice prospěšná, nejen jako zdroj hlubokého a intenzivního prožitku, ale také jako prevence zdravotních problémů.
Onemocnění prostaty je bohužel u mužů velice časté – karcinom prostaty je druhým nejčastějším mužským nádorem. Pravidelná masáž prostaty slouží jako prevence budoucích obtíží s prostatou, ale také představuje příjemnou masáž, která přináší hluboké uvolnění a relaxaci. Pokud však máte k onemocnění predispozice, nezapomínejte, že nutnou součástí prevence je pravidelná návštěva lékaře!

Jak se připravit?

Vyvarujte se pití alkoholu, aby vaše mysl zůstala bdělá a svěží. Před masáží jezte spíše lehčí jídla, a vyhraďte si dostatek času, abyste při masáží necítili časový pres.

Jak to probíhá?

Masáž začíná stejně jako tantrické masáže a vede tak k naprostému zklidnění. Po úvodním pohovoru a očistě nastává energický rituál, při kterém se masérka naladí na vaši energii a pomůže ji rozproudit a cesta dechu.

Poté se střídá několik fází příjemné masáže, pomocí jemných peříček, oleje či ručníky. Nakonec masérka provede jemnými pohyby masáž prostaty, která není bolestivá, naopak, přináší příjemné a uklidňující pocity.

Masáž se provádí v rukavicích pouze u zdravých jedinců a je vhodné si před masáží udělat výplach. Masáž prostaty provádíme pouze v případě, že je na ni klient psychicky i fyzicky připraven.

Objednat masáž

Na všechny masáže je nutná rezervace předem.