Tantra masáže

V našem Tantra centru provádíme několik druhů masáží. Ke každému zákazníkovi však přistupujeme individuálně. Po společné domluvě vám nabídneme služby dle vašich představ.

Rádi bychom upozornili, že náš salon neposkytuje sexuální služby. Jsme rádi, že tento fakt berete na vědomí a ceníme si toho, že neporušujete pravidla masáže. Děkujeme za pochopení.

Základní tantrická masáž

Rituál probouzení životodárné sexuální energie, při kterém relaxujete celé své tělo i svou mysl. Obsahuje úvodní rituál pro s masérem pro navození důvěry, tlakovou masáž a omývání horkými ručníčky. Hlazení a hýčkání hebkými peříčky a kožešinami, uvolňující masáž celého těla teplým přírodním olejem a intimní masáž joni či lingamu, při které uvolníme vnitřní energii a její procítění v celém těle. K hlubší relaxaci vám pomohou tantrické dechové techniky a relaxační hudba.

Tantra gold

Tantra Gold patří do naší nabídky luxusních masáží, kde se snoubí relaxační Tantrická masáž se zlatou emulzí. Tato emulze je skutečně jedinečná, obsahuje totiž pravé částečky zlata, které vaši pokožku vyživují a hydratují a zamezují stárnutí pokožky při pravidelném používání. Tuto kosmetiku můžete zakoupit i u nás v salonu.

Čtyřruční tantrická masáž

Dopřejte si požitek s jedním párem pečujících rukou navíc a umocněte tak svůj prožitek z tantrické masáže. Čtyřruční tantrickou masáž vám obstarají dvě masérky či maséři najednou. Váš prožitek a rozkoš z tantra masáže bude mnohem intenzivnější a hlubší. Vychutnejte si záplavu něžných doteků a nechte se unést na vlnách neomezené energie.

13. komnata

Jedná se o anální masáž prostaty. Je velice prospěšná a vyhledávaná nejen pro příjemné uspokojení, ale i blahodárné zdravotní účinky. Systematickou stimulující masáží můžeme u mužů docílit déle trvající erekci a následnou ejakulaci. Masáží je prostata prokrvována, tudíž se snižuje možnost k jejímu onemocnění. – podporují to lékaři, zdravotně vhodná

Tantra the power of touch

Tento typ tantrické masáže je velmi sensitivní, jemný, krásný, láskyplný a něžný, zaměřený především na doteky a hlazení. Dodá pocit chybějící něhy. Uvolní a uklidní vaši mysl. Po náročném dni je tato masáž vhodná pro klienty toužící po něžném a příjemném doteku.

Tantrická masáž Tantra the power of touch obsahuje:

  • peeling
  • energetický rituál v sedě
  • peeling, hlazení
  • dvojitou masáž lingamu
  • rozvod blahodárné energie po těle
  • speciální masáž hlavy, rukou a nohou
  • masáž teplým olejem včetně masáže intimních partií

Královská Tantra

Masáž pro náročného klienta, který touží prožít něco naprosto výjimečného a odlišného.

Součást masáže je úvodní rozhovor s masérkou u šampaňského a sushi. Masérka vám provede peeling, poté následuje úvodní energetický rituál v sedě, Tantrická masáž s dvojitou masáží lingamu (nejprve na začátku, a poté na konci masáže).
Na konci masáže je lingam masírován 25-30minut.  K této masáži je samozřejmostí aromaterapie, masáž teplými lávovými kameny a bylinnými měšci, také speciální masáž rukou, reflexní masáž nohou, masáž obličeje a antistresová masáž hlavy. Při této masáži budete hýčkáni jako král.

Královská Tantra exclusive

Masáž pro náročného klienta, který touží prožít něco naprosto výjimečného a odlišného. Tato masáž je prováděna dvěma masérkami, je tedy čtyřruční a velmi intenzivní. Zažijete to, co jste doposud neprožili.

Dvě masérky se o vás budou starat celé 3 hodiny a vy nebudete chtít, aby přestaly. Tato masáž zahrnuje vše, po čem toužíte: doteky krásných masérek, ale i oddalování orgasmu technikou prolong.
Součást masáže je úvodní rozhovor s masérkou u šampaňského a sushi. Následně vám masérka provede peeling, poté následuje úvodní energetický rituál v sedě,  Tantrická masáž s dvojitou masáží lingamu (nejprve na začátku, a poté na konci masáže). Na konci masáže je lingam masírován 25-30minut. K této masáži je samozřejmostí aromaterapie, masáž teplými lávovými kameny a bylinnými měšci, také speciální masáž rukou, reflexní masáž nohou,  masáž obličeje a antistresová masáž hlavy. Při této masáži budete hýčkáni jako král.

Tantra sensitive

Tantra masáž určená speciálně pro ženy, jelikož je velmi ženská, jemná a citlivá. Masáž doporučujeme ženám, které se chtějí nechat hýčkat něžnými doteky a objevit přirozenost

a krásu svého těla. Tuto masáž provádí jak maséři, tak i masérky. Výběr záleží na vás. Tantra sensitive kombinuje prvky klasické tantra masáže a Tantry síly.

Objednat masáž