Masáže pro ženy

Tantrická masáž joni
Relaxace a probuzení sebedůvěry

Věnujte se jen samy sobě a na nic jiného nemyslete. Tantrická masáž Joni vám zvedne sebedůvěru a naplní vás pozitivní energií.


Joni je název pro ženský pohlavní orgán, který je v tantrické filosofii považován za posvátné místo ženy. Masáž Joni zaručuje nejen silný prožitek a hlubokou relaxaci, ale zvyšuje také sebevědomí a umění přijímat prožitek.


Podle tantrické filosofie se totiž veškeré negativní sexuální zážitky ukládají právě v joni a tvoří překážky při milování a přijímání prožitku. Masáž tyto zážitky odbourává a navíc zvyšuje sebevědomí a celkový pohled na sebe samu.

Jak se připravit?

Nemusíte se ničeho bát, při masáži stud vůbec nepocítíte. Aby byl prožitek co nejintenzivnější, nepijte alkohol, aby vaše mysl zůstala bdělá. Před masáží volte spíše lehčí jídla, je důležité nemít těžký žaludek, ale ani nebýt hladová. Vyhraďte si dostatek času, abyste při masáži nemusela myslet na to, že někam spěcháte – masáž trvá běžně nejméně hodinu a půl, ale spolu s přípravnými a očistnými rituály může trvat daleko déle.

Jak to probíhá?

Po úvodním posezení, energetickém rituálu a očištění těla se položíte na pohodlné polohy na zádech. Poté vás provedeme cestou dechu, ve kterém dochází ke zklidnění organismu a začneme s navozování důvěry pomocí příjemného masírování těla voňavými oleji a hlazením těla. K samotné masáži joni dochází po důkladném promasírování okolí a zcitlivění těla. Hlavním cílem masáže je zejména hluboký prožitek, relaxace, doplnění energie a zlepšení psychické pohody.

Na prvním místě je, abyste se u nás cítila dobře, můžete si proto vybrat, zdali preferujete spíše masérku, nebo maséra.

Objednat masáž

Na všechny masáže je nutná rezervace předem.