Masáže pro páry

Zažijte hluboké uvolnění tantrické masáže
se svými nejbližšími

Hluboce uvolňující zážitek z tantrické masáže můžete sdílet i se svým partnerem či partnerkou, nehledě na to, jak dlouho spolu tvoříte pár. Tantrická masáž nejen přináší relax a uvolnění od stresu, ale také prohlubuje prožitek a probouzí energické propojení mezi partnery.
Tantrická masáž vám pomůže znovu objevit své tělo a vnímat ho v jiné perspektivě, rozproudit energii a dát nový rozměr zážitku, který se svým nejbližším prožíváte.

Jak se připravit?

Vyvarujte se pití alkoholu, aby vaše mysl zůstala bdělá a svěží. Před masáží jezte spíše lehčí jídla, a vyhraďte si dostatek času, abyste při masáží necítili časový pres.

Jak to probíhá?

Tantrická masáž začíná úvodním posezením, při kterém si s masérkou popovídáte o svých představách a touhách, ale také o zdravotních obtížích. Po očistném rituálu přichází energický rituál, při kterém masérka zjišťuje, jakou energii v sobě máte a jak ji rozhýbat. Poté už nastávají jednotlivé fáze masáže, cesta dechu, masáž jemnými peříčky, horkým olejem či ručníky a intimní masáž. Na konci si o všem s masérkou a partnerem popovídáte a odcházet budete odpočatí, plní energie a nového náhledu na vaše tělo i na tělo vašeho partnera.

Během masáže jsou sice partneři odděleni, ale jednotlivé fáze masáže probíhají ve stejném pořadí, takže můžete energii sdílet a vzájemně se energicky doplňovat.

Objednat masáž

Na všechny masáže je nutná rezervace předem