Masáže pro muže

Tantrická masáž lingamu
Uvolní celé tělo

Užijte si příjemnou meditaci spojenou s rozprouděním energie po celém těle


Tantrická masáž lingamu představuje jedinečnou techniku hluboké meditace pro muže. Slovo lingam znamená ve starodávném jazyce sanskrtu mužský pohlavní orgán. Dalším často používaným výrazem je vajra.


Masáž vás zbaví stresu, kterého je všude kolem nás plno. Při masáži se střídají fáze napětí s hlubokou relaxací a uvolnění a to po dobu delší než běžně trvá milování. Pravidelná meditace má také blahodárné účinky na lidské tělo, protože vede k hlubokému prokrvení a uvolnění lymfatického systému celého těla.

Jak se připravit?

Aby byl prožitek co nejintenzivnější, nepijte alkohol, aby vaše mysl zůstala bdělá. Před masáží volte spíše lehčí jídla, je důležité nemít těžký žaludek, ale ani být hladový. Vyhraďte si dostatek času, abyste při masáži nemuseli myslet na to, že někam spěcháte – masáž trvá běžně nejméně hodinu a půl, ale spolu s přípravnými a očistnými rituály může trvat daleko déle.

Jak to probíhá?

Před samotnou masáží projdete úvodním rozhovorem s masérkou, se kterou proberete nejen vaše přání a touhy, ale také důležité otázky, jako jsou onemocnění a alergie, na které by si masérka měla dát pozor. Následuje energický rituál, jehož cílem je zjistit, jakou energii v sobě máte a masérka se na ni naladí.


Po úvodním posezení, energetickém a očistném rituálu nalezneme vhodnou polohu, ve které se budete cítit příjemně.


V úvodní části se vydáme cestou dechu, ve kterém dochází ke zklidnění organismu a začneme s navozování důvěry pomocí příjemného masírování a hlazení těla. Samotná masáž má mnoho fází, od masáží peříčky, rukavičkami či teplým olejem až po samotnou jemnou masáž lingamu.


Jelikož se díky přípravným rituálům oprostíte od běžných starostí a vaše tělo je hluboce uvolněné, budete mít z masáže intenzivní prožitek, který většinou vede k celotělnímu hlubokému prožitku. Po masáži je nutný krátký odpočinek a závěrečná očista. A pak už si jen můžete užívat energie, kterou jste z dané masáže získali.

Objednat masáž

Na všechny masáže je nutná rezervace předem.