Masérky a maséři

Tantrická masáž začíná
hlubokým uvolněním


Tantrická masáž pro nás není práce, ale filosofie, která probouzí a léčí tělo. Každému klientovi se maximálně věnujeme, protože prožitkem, který zažijete, procházíme s vámi.


Kdo se vám bude věnovat?

Masérka Erika

V této uspěchané době plné stresů je pro mne tantra způsob zklidnění a meditace. Je to oslava těla a života, kdy se člověk učí mít se rád.

Tantra v nás probouzí přirozenou harmonii těla a duše. Tantrická masáž je hluboký emotivní zážitek, kdy dochází k propojení dvou bytostí. Při masáži vnímám energii v těle, která je nesmírně silná a je nádherné s ní pracovat. Masáž provádím velmi citlivě a ohleduplně. Tantra masáží uvolním zadržovanou energii a osvobodím tělo od napětí. Pro mne je radost a vnitřní uspokojení, když na chvilku zapomenete na všechny starosti a necháte se unášet jemnými doteky a po příjemném prožitku odcházíte spokojeni a s velkou chutí do dalšího života. 

Masérka Natálie

K tantře jsem se dostala intuitivně. Tantra je pro mě způsob spojení meditace a rituálů a také způsob, jak se do hloubky spojit se svým tělem, přetransformovat vědomí a začít víc poslouchat své moudré tělo. Tantra mi poskytla osvobození od traumat a emocionálních bloků zakořeněných hluboko v těle a uvědomění si vlastního Já. Jsem za to velmi vděčná.

Masérka Katka

Tantra mě nejprve zaujala coby filosofie. Mimo jiné totiž oproti většině ostatních duchovních směrů nestaví jedno pohlaví nad druhé. Uctívá jak muže, tak i ženu jako vtělení boha či bohyně. Ale tady to ještě nekončí. Pokud je v předchozím bodu tantra tak trochu rebelská, pak je zcela revoluční v přístupu k fyzickému tělu a smyslovým prožitkům. Nehlásá, že je tělo jakýmsi závažím či překážkou, která nás mate a svádí z cesty při našem duchovním rozvoji. Naopak. Učí, že tělo může být přímým prostředkem k nalezení  Boha/Štěstí /vlastního Já/… (je jen na vás, jak tomu „něčemu“ chcete říkat) a je proto žádoucí ho hýčkat, kultivovat a pečovat o něj, stejně jako o ducha a mysl. A pokud je Vám tohle paradigma sympatické, je jen otázkou času, než si zamilujete i tantrickou masáž.