Masáže

ZÁKLADNÍ TANTRICKÁ MASÁŽ

Rituál probouzení životadárné sexuální energie, při kterém zrelaxujete nejen své tělo, ale i mysl. Masáž obsahuje úvodní rituál pro navození nezbytné důvěry, něžné hlazení, tlakovou masáž nahřátými ručníčky, hýčkání hebkými peříčky, kožešinkami i jemnou látkou pestrobarevných sarongů, uvolňující masáž celého těla teplým a voňavým kokosovým olejem a v neposlední řadě masáž nejposvátnějších intimních partií (joni či lingamu), při které uvolníme vnitřní energii a Vy ji tak budete moci procítit v celém svém těle a v plné síle. K hlubší relaxaci Vám při tom pomohou tantrické dechové techniky, krásná uklidňující relaxační hudba a omamné vůně vzrušujících exotických dálek.

ČTYŘRUČNÍ TANTRICKÁ MASÁŽ

I když je těžké tomu uvěřit, je možné naši neopakovatelnou tantrickou oslavu těla ještě vylepšit. Jak? Přece přidáním dalšího páru rukou navíc! Starat se o Vás tak budou hned dvě masérky či maséři najednou, záleží jen na Vašem výběru (velmi zajímavou možností může být kombinace masér-masérka, díky které Vaše tělo roztančí ženská i mužská energie zároveň). Umocněte svůj prožitek dvakrát silněji než obvykle, jistě nebudete litovat. Vaše rozkoš z tantra masáže bude totiž mnohem intenzivnější a hlubší. Zbývá už jen vychutnat si záplavu něžných doteků a nechat se unést na vlnách neomezené energie.

TANTRA THE POWER OF TOUCH

Tantra the Power of Touch je velmi sensitivní, jemnou a láskyplnou masáží zaměřenou především na doteky a hlazení, která Vám zaručeně dodá pocit chybějící něhy, stejně tak jako uvolní a uklidní Vaši mysl. V dnešní uspěchané době je přesně tím, co potřebujete po náročném pracovním dni (a nejen po něm).

Oproti klasické tantrické masáži obsahuje navíc:

 • omytí masérkou,
 • energetický rituál vsedě ,
 • peeling,
 • dvojitou masáž lingamu,
 • speciální masáž hlavy, rukou a nohou.

TANTRA SENSITIVE

Tantra Sensitive je tantrickou masáží, která je ušitá přesně na míru potřebám žen. Ty nejprocítěnější prvky klasické tantrické masáže a masáže Tantra the Power of Touch se spojily, aby vznikla tato citlivá, jemná, něžná… zkrátka nadpozemsky ženská kombinace. Doporučujeme ji všem bohyním, které se chtějí nechat hýčkat něžnými doteky a objevit přirozenost a nevýslovnou krásu svého těla. Tuto masáž provádí jak maséři tak masérky, výběr je tady jen a pouze na Vás.

TANTRA GOLD

Zlato se již odedávna používá pro své blahodárné účinky na lidský organismus ve zdravotnictví i v kosmetice. Zlatá masážní emulze obsahuje částečky zlata, které se snadno vstřebávají do kůže a tím nejlepším možným způsobem ji tak ovlivňují na buněčné úrovni. Oživují ji, omlazují a navíc i stimulují lymfatický a krevní oběh. Jediným kýženým efektem tedy skutečně není jen krásně se třpytící pokožka. A jelikož pro Vás samozřejmě chceme to nejlepší, není žádný div, že si zlatá masážní emulze našla cestu i mezi naše ošetření těla a duše. Konkrétně máme na mysli pochopitelně tu nejlepší – od luxusní zahraniční kosmetiky Germaine de Capuccini, kterou si u nás v salonu můžete i zakoupit a poskytnout své pokožce 24 karátovou péči každý den.

TANTRA HEALTH

Spojte prospěšné s (velmi) příjemnými pocity tantrické masáže! Tento typ masáže Vám pomůže uvolnit se a zapomenout na všechny neduhy Vašeho těla. Skýtá v sobě totiž vyváženou kombinaci prvků zdravotní i tantra masáže. S hlubokým uvolněním a relaxací je nyní zdravotní masáž mnohem účinnější než kdykoli předtím.

13. KOMNATA

Copak se asi skrývá pod tajuplným názvem 13. Komnata…? Tak my Vám to tedy prozradíme: jde o anální masáž prostaty. Že to sice již nezní tak záhadně, ale o to víc strašidelně? No, možná, ale ujišťujeme Vás, že se není třeba vůbec ničeho bát. Masáž prostaty je velice vyhledávaná nejen pro příjemné pocity s ní spojené, ale zejména pro blahodárné zdravotní účinky. Systematickou stimulující masáží je totiž prostata prokrvována a snižuje se tak riziko jejího onemocnění. U mužů, kteří již nepříjemnými důsledky zvětšení prostaty trpí, můžeme dosáhnout znatelného zlepšení stávajícího stavu a tím velké úlevy. Pokud stále pochybujete, je tu ještě něco – zdá se, že když se oprostíme od počátečních rozpaků, má tato masáž nakonec samá pozitiva, protože jejím prostřednictvím můžeme u mužů dosáhnout i silnější a déle trvající erekce. Skutečně se tedy nemusíte ostýchat a bez obav se můžete svěřit do opatrných a něžných rukou našich zkušených masérek. To přece stojí za to, abyste se jednou mohli hloupým reklamám na všelijaké léky řešící problémy s prostatou jen smát, ne? 

TANTRA EXCLUSIVE

Pokud jste náročný klient, který touží prožít něco naprosto výjimečného a odlišného, rovnou si zarezervujte svůj termín. Tantra Exclusive je velmi intenzivní a přináší pocity, které jste dosud nezažil. Masérka se o Vás bude starat celé tři hodiny a my Vám garantujeme, že nebudete chtít, aby přestala. Tato masáž Vám totiž poskytne vše, o čem jste kdy snil – doteky krásné masérky, hlubokou relaxaci těla i oddalování orgasmu technikou prolong.

Oproti klasické tantrické masáži obsahuje navíc:

 • hřejivou sprchu, při které Vás masérka sama omyje,
 • energetický rituál vsedě,
 • dvojitou masáž lingamu (první hned na začátku masáže, kdy si vše v klidu natrénujete, a druhou, která trvá 30 minut, v samotném závěru),
 • aromaterapii,
 • masáž teplými lávovými kameny a bylinnými měšci,
 • speciální masáž rukou a reflexologie nohou,
 • antistresová masáž hlavy a masáž obličeje,
 • záverečné posezení s masérkou při skleničce šampaňského a sushi.

KRÁLOVSKÁ TANTRA EXCLUSIVE

Sice jsme říkali, že pro náročné klienty je skvělou volbou masáž Tantra Exclusive (a stále si za tím stojíme), nicméně skutečným vrcholem naší nabídky a tím nejlepším, co jsme si nechali nakonec, je Královská Tantra Exclusive. Asi jste to už uhodli sami – tato masáž poskytuje všechech luxus, jako Tantra Exclusive, ovšem s jedním podstatným rozdílem: rozmazlovat Vás budou hned dvě masérky najednou. A nebude to ledajaké rozmazlování.  Takhle hýčkaný jste ještě v životě nebyl. Pokud nám nevěříte, tak přijďte, přesvědčte se na vlastní kůži a jistě nám dáte za pravdu, až se budete díky těm dvěma párům jemných rukou cítit jako opravdový král…