Jak probíhá masáž

Tantrická masáž začíná
hlubokým uvolněním


Před masáží vás čeká milé uvítání, malé občerstvení a šálek čaje. Příjemná masérka, případně masér si s vámi popovídá o postupu tantrické masáže, a pokud nejste rozhodnuti, pomůže vám vybrat, která technika se pro vás nejlépe hodí.


Po očistné sprše dostanete hebký šátek (sarong), který se v Indii používá jako rituální oděv, vydáte se do tantrické místnosti a masáž může začít. Začíná se úvodním rituálem, který slouží k navození důvěry a energickým rituálem, jehož cílem je zjistit, jakou energii v sobě máte a masérka se na ni naladí.


Poté si šátek sundáte, lehnete si na břicho a masér/ka vám uvolní tělo a zbaví vás stresu tlakovou masáží a omýváním horkými ručníky.


Následuje několik fází masáže, zahrnující příjemné hlazení a hýčkání hebkými peříčky a kožešinami a uvolňující masáž celého těla přírodním olejem. V momentě, kdy se cítíte uvolnění, přistupujeme k intimní masáži joni či lingamu, čímž rozproudíme energii po celém těle. K hlubší relaxaci vám pomohou tantrické dechové techniky a relaxační hudba.


Tantra je specifická tím, že učí prožívat vnitřní orgasmus celého těla, což je stav naprosté slasti, zcela nezávislý na fyzickém orgasmu. Plně se oddáte tělesnému prožívání a ucítíte, jak ve vašem těle proudí energie a pocit blaha, který přetrvává ještě dlouho po samotné masáži.


Po masáži dál ležíte, odpočíváte a necháváte doznít celý zážitek, masér/ka vás při tom jemně hladí, masíruje chodidla či ruce a pečuje o vás. Poté se očistíte, převléknete a o svých dojmech si můžete popovídat, případně se zeptat na vše, co vás zajímá.


Rádi bychom upozornili, že náš salon neposkytuje sexuální služby. Jsme rádi, že tento fakt berete na vědomí a ceníme si toho, že neporušujete pravidla masáže. Děkujeme za pochopení.

Váš dotaz online: